1.5KE75CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE75CA
JLCPCB Part #
C3720013
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 103V 15A 1uA 64.1V 71.3V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS