1.5KE51CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE51CA
JLCPCB Part #
C3720520
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 22A 43.6V 48.5V 70.1V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS