1.5KE51AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE51AH
JLCPCB Part #
C5466923
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 22A 43.6V 53.6V 70.1V TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS