1.5KE400CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE400CAH
JLCPCB Part #
C3699971
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 2.8A 342V 380V 548V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS