1.5KE36CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE36CA
JLCPCB Part #
C3720837
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 30.8V 31A 34.2V 49.9V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS