1.5KE300AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE300AH
JLCPCB Part #
C3709036
Package
DO-201
Description
1.5kW 256V 285V 3.8A 414V TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS