1.5KE27CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE27CA
JLCPCB Part #
C3719858
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 23.1V 25.7V 37.5V 42A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS