1.5KE24CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE24CA
JLCPCB Part #
C3720891
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 20.5V 22.8V 33.2V 47A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS