1.5KE22CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE22CA
JLCPCB Part #
C3719396
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 18.8V 1uA 20.9V 30.6V 51A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS