1.5KE170CH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE170CH
JLCPCB Part #
C19849630
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 138V 187V 244V 6.4A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS