1.5KE16CAHR0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE16CAHR0G
JLCPCB Part #
C2447040
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 13.6V 15.2V 1uA 22.5V 70A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS