1.5KE150AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE150AH
JLCPCB Part #
C6033465
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 128V 143V 1uA 207V 7.6A TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS