1.5KE13CAHR0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE13CAHR0G
JLCPCB Part #
C2447044
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 11.1V 12.4V 18.2V 1uA 86A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS