FFH25405-S16S1001K6K
MFR.Part #
FFH25405-S16S1001K6K
JLCPCB Part #
C2834190
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16P 1x16P 2.54mm 250V 3A 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS