SMDJ78CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMDJ78CA
JLCPCB Part #
C4154786
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1 126V 23.8A@10/1000us 2uA 3kW@10/1000us 78V 95.8V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS