SMDJ75CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMDJ75CA
JLCPCB Part #
C4154785
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1 121V 24.8A 2uA 3kW 75V 92.1V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS