SMDJ70CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMDJ70CA
JLCPCB Part #
C4154784
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1 113V 26.5A 2uA 3kW 70V 86V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS