SMDJ60CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMDJ60CA
JLCPCB Part #
C4154782
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1 2uA 31A 3kW 60V 73.7V 96.8V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS