SMDJ58CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMDJ58CA
JLCPCB Part #
C4154781
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1 2uA 32.1A@10/1000us 3kW@10/1000us 58V 71.2V 93.6V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS