SMDJ45CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMDJ45CA
JLCPCB Part #
C4154777
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1 2uA 3kW 41.3A 45V 55.3V 72.7V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS