SMDJ22CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMDJ22CA
JLCPCB Part #
C4154768
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1 22V 26.9V 2uA 35.5V 3kW 84.5A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS