SMDJ17CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMDJ17CA
JLCPCB Part #
C4154765
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1 108.7A 17V 20.9V 27.6V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS