SMDJ16CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMDJ16CA
JLCPCB Part #
C4154764
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1 115.4A 16V 19.7V 26V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS