SMDJ15CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMDJ15CA
JLCPCB Part #
C4154763
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1 123A 15V 18.5V 24.4V 2uA 3kW Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS