SMDJ14CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMDJ14CA
JLCPCB Part #
C4154762
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1 129.3A 14V 17.2V 23.2V 2uA 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS