SMDJ11CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMDJ11CA
JLCPCB Part #
C4154759
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1 11V 13.5V 164.8A 18.2V 2uA 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS