SMCJ54CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMCJ54CA
JLCPCB Part #
C4154680
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW@10/1000us 17.3A@10/1000us 1uA 54V 66.3V 87.1V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS