SMCJ51CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMCJ51CA
JLCPCB Part #
C4154679
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 18.2A 1uA 51V 62.7V 82.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS