SMCJ220CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMCJ220CA
JLCPCB Part #
C4154698
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 1uA 220V 272V 356V 4.2A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS