SMCJ13CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMCJ13CA
JLCPCB Part #
C4154661
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW@10/1000us 13V 15.9V 1uA 21.5V 69.8A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS