SMBJ7.5CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMBJ7.5CA
JLCPCB Part #
C726855
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-65℃~+150℃ 100uA 12.9V 390pF 46.6A@10/1000us 600W@10/1000us 7.5V 9.21V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS