SMBJ26CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMBJ26CA
JLCPCB Part #
C726871
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-65℃~+150℃ 14.3A 1uA 26V 31.9V 390pF 42.1V 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS