SMAJ78CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMAJ78CA
JLCPCB Part #
C726807
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 126V 1uA 3.2A@10/1000us 400W@10/1000us 78V 95.8V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS