ESDJ12UG0D2
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
ESDJ12UG0D2
JLCPCB Part #
C4154808
Package
DFN1006-2L
Description
-55℃~+125℃ 1 12V 16.5V 200pF 30V 40A 500nA ESD Unidirectional DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS