SPP1UL1500JLF
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
SPP1UL1500JLF
JLCPCB Part #
C6230358
Package
Plugin,D3.8xL10.2mm
Description
-55℃~+200℃ 150Ω 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D3.8xL10.2mm Through Hole Resistors ROHS