PCF0402R-5K1BT1
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
PCF0402R-5K1BT1
JLCPCB Part #
C4356733
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 5.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS