PCF0402R-3K3BT1
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
PCF0402R-3K3BT1
JLCPCB Part #
C4195024
Package
0402
Description
3.3kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS