THN 30-2412WI
Extended
MFR.Part #
THN 30-2412WI
JLCPCB Part #
C7122047
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+80℃ 1 1.6kV 10mA 1200uF 12V 2.5A 30W 330kHz 75mVp-p 89% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS