TEN 25-2412WI
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TEN 25-2412WI
JLCPCB Part #
C5959808
Package
DIP,50.8x40.6mm
Description
1 1.5kV 10V~40V 12V 2.5A 30W 89% DIP,50.8x40.6mm Isolated Power Modules ROHS