CT4G-1206-X5R-16V-10uF-K
MFR.Part #
CT4G-1206-X5R-16V-10uF-K
JLCPCB Part #
C454408
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
10uF 16V 5.08mm X5R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS