CC4-0805-CG-100V-24pF-J
Extended
Manufacturer
TORCH
MFR.Part #
CC4-0805-CG-100V-24pF-J
JLCPCB Part #
C454428
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 24pF 5.08mm ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS