TLC-NSMD100/16
MFR.Part #
TLC-NSMD100/16
JLCPCB Part #
C3033323
Description
-40℃~+85℃ 1.8mm 100A 100ms 1A 1mm 280mΩ 2A 3.4mm 600mW 60mΩ 6V 1206 Resettable Fuses ROHS