TVR20911KSU04Y
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
TVR20911KSU04Y
JLCPCB Part #
C5190016
Package
Plugin,P=10mm
Description
1.5kV 10kA 10mm 1W 310J 550V 745V 910V 插件,P=10mm Varistors ROHS