TVR20431KSUD4Y
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
TVR20431KSUD4Y
JLCPCB Part #
C5190013
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 190J 1W 275V 350V 430V 6.5kA 710V 插件,P=10mm Varistors ROHS