TVR14431KSU00V
MFR.Part #
TVR14431KSU00V
JLCPCB Part #
C5270589
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
182J 275V 350V 430V 600mW 6kA 7.5mm 710V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS