TVR14431KFARW
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
TVR14431KFARW
JLCPCB Part #
C5158714
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
185J 275V 350V 430V 600mW 7.5mm 710V 8kA 插件,P=7.5mm Varistors ROHS