TVR10471KSABY-X
MFR.Part #
TVR10471KSABY-X
JLCPCB Part #
C2760966
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.5kA 300V 385V 400mW 470V 7.5mm 70J 775V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS