TVR10431KSABY
MFR.Part #
TVR10431KSABY
JLCPCB Part #
C5158697
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.5kA 275V 350V 400mW 430V 65J 7.5mm 710V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS