TVR10361KF215V-H
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
TVR10361KF215V-H
JLCPCB Part #
C5189946
Package
Plugin,P=7.7mm
Description
230V 3.5kA 300V 360V 400mW 595V 65J 7.7mm 插件,P=7.7mm Varistors ROHS