TVR07621KYC3CM
MFR.Part #
TVR07621KYC3CM
JLCPCB Part #
C5158690
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.02kV 1.75kA 250mW 395V 50J 510V 5mm 620V 插件,P=5mm Varistors ROHS